kultura osobista

Poproszę o definicję pojecia „kultura osobista”. Niestety nie mogę takiej definicji znaleźć w Internecie.
K.S.
Szkoda, bo już myślałem, że w Internecie jest absolutnie wszystko!
Mówiąc serio, przez kulturę osobistą rozumiem taki sposób zachowania (w szczególności mówienia) i w ogóle taki sposób bycia, który zapewnia nam opinię ludzi uprzejmych i dobrze wychowanych.
Mirosław Bańko