najlepszy słownik ortograficzny

Chciałabym uaktualnić swoją biblioteczkę o nowy słownik ortograficzny. Jaki i czyjego autorstwa najlepiej wybrać?
Rekomendujemy oczywiście słowniki PWN. Do „biblioteczki” najlepszy byłby Kieszonkowy słowniczek ortograficzny prof. Edwarda Polańskiego lub jego tańsza wersja, dostępna nawet w kioskach za 9,90 zł. Do większej domowej biblioteki proponujemy Nowy słownik ortograficzny pod red. prof. Edwarda Polańskiego za 49 zł. Oba są aktualne, uwzględniają najnowsze zmiany w ortografii.
Mirosław Bańko