poszłem, wyszłem

Dzień dobry!
W Państwa poradni udało mi się znaleźć tylko to: http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=6829. Wydaje mi się, wnioskując z tej odpowiedzi, że forma wyszłeś nigdy w historii języka polskiego nie funkcjonowała ani nie była poprawna, ale nie jestem pewna. Bardzo proszę o potwierdzenie lub skorygowanie moich wniosków.
Pozdrawiam
Potwierdzam. Formy poszłem, wyszłem nigdy nie miały aprobaty normatywnej. Mogły występować jedynie w gwarach i w niestarannej polszczyźnie mówionej. Także współcześnie są oceniane jako niepoprawne.
Krystyna Długosz-Kurczabowa, Uniwersytet Warszawski