problemy gier słownych

Witam!
Czy w języku polskim znajduje się wyraz ole. Czy powinno się uznać ten wyraz w zadaniu typu: „Proszę ułożyć wyrazy z podanych liter – TOLERANCJA”. Czy jest to może wykrzyknik, a jeśli tak, to czy tego typu zawołanie jest uznawane za wyraz?
Pozdrawiam!
Ole! (z akcentem na ostatniej sylabie) to wykrzyknik pochodzenia hiszpańskiego. W polskich tekstach się trafia, ale jest o wiele mniej rozpowszechniony niż np. też obce z pochodzenia wow czy nawet pardon. W grach słownych powinno się przyjąć jakieś kryterium legalności słowa, np. takie, że liczą się tylko wyrazy hasłowe zawarte w określonym słowniku. Akurat w słowniku wyrazów obcych PWN słowa ole nie ma, ale może w innych słownikach tego rodzaju jest.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski