wyrazy na -icz

Czy mogą Państwo podać mi 30 wyrazów rodzaju męskiego, liczby pojedyńczej, zakończonych na -icz?
To nie jest trudne, ale pracochłonne. Proszę zajrzeć do Indeksu a tergo do Słownika języka polskiego pod redakcją Witolda Doroszewskiego (PWN 1973) albo do Indeksu a tergo do Uniwersalnego słownika języka polskiego (PWN 2003). Jeśli nie zna Pani indeksów a tergo, to gwarantuję, że będzie miała Pani ciekawą zabawę.
Mirosław Bańko