Moje uszanowanie

Dzień dobry.
Chciałbym się dowiedzieć coś o zwrocie moje uszanowanie, o jego zastosowaniu w piśmie i w mowie. Czy powinno się go używać na powitanie, czy pożegnanie? Do kogo można zwracać się tymi słowami? Czy w życiu codziennym można je stosować?
Z uszanowaniem
KS.
Zwrot moje uszanowanie jest ustną formą powitania bądź pożegnania. Odbierany jest jako przestarzały, stosowany przez mężczyzn starszego pokolenia. W ustach młodych ludzi, zwracających się do swoich rówieśników, ma wydźwięk żartobliwy, zwłaszcza w połączeniu z formami adresatywnymi typu szanownemu panu, szanownej pani.
Małgorzata Marcjanik, prof., Uniwersytet Warszawski