Pisownia nazw grup na FB

Jak należy zapisywać nazwy profilów na Facebooku oznaczających tzw. grupy, np. Dziewuchy dziewuchom, Utrudnienia na krakowskich drogach? W całości wielkimi literami czy też tylko pierwszy wyraz?

Z poważaniem
Niedoinformowany
Tzw. grupy na FB stanowią wirtualną przestrzeń dla osób, które chcą się komunikować w związku ze wspólnymi zainteresowaniami. Bez względu na to, czy będziemy tego rodzaju byty traktować jako nazwy własne grup (na wzór tych działających w realu), czy jako nazwy witryn i portali internetowych, to w wypadku formacji wielowyrazowych obowiązuje nas pisownia wielkimi literami (z wyjątkiem wewnętrznych przyimków i spójników).
Adam Wolański