Przecinek między przydawkami

Czy potrzebny jest przecinek między przydawkami: dziecinne okrągłe pismo, ciężkie czarne plastikowe worki, drobna jasnowłosa dziewczyna? Dziękuję i pozdrawiam
Katarzyna C.
Nie stawia się przecinka między przydawkami, gdy są one nierównorzędne i stanowią związek integralny. Dzieje się tak wówczas, gdy jedna przydawka jest określeniem wyrażenia zawierającego drugą przydawkę, por. np. gorąca + (czarna + kawa) .
Przytoczone w pytaniu wyrażenia nie spełniają powyższego warunku, może poza wyrażeniem: ciężkie + czarne + (plastikowe worki).
Adam Wolański