kobieta za kierownicą

Jak można by nazwać kobietę kierowcę, skoro terminy kierowniczka i kierownica są już zajęte?
Nie tylko kierowniczka i kierownica są już zajęte, ale także szoferka. Sam język pokazuje, że dla kobiet za kierownicą miejsca po prostu nie ma. Można by też powiedzieć, że język polski pokazał kobietom język. Ale to może już przesada.
A co na to słowniki? Nowy słownik poprawnej polszczyzny PWN podaje: „(ten kierowca, nie: ta kierowczyni) «kobieta mająca prawo jazdy»: Była dobrym (nie: dobrą) kierowcą. Zatrudniliśmy w zakładzie dwóch nowych kierowców, panią Kowalską i panią Nowak. □ K. czegoś: Kierowca taksówki jechała szybko”.
Mirosław Bańko, PWN