maj na tatuażu

Dobry wieczór,
chcę zrobić sobie tatuaż o treści Maj 2009. Czy zapis miesiąca wielką literą będzie poprawny? Nazwy miesięcy pisze się małą, ale czy w przypadku tylko jednego słowa i roku mam potraktować to jako początek zdania i pozostawić w przedstawionej formie?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Jeśli naprawdę musi Pani zrobić sobie tatuaż, to niech będzie Maj 2009, tak jakby to był tytuł powieści. Radzę wybrać tatuaż zmywalny (na wypadek, gdyby tatuażysta pomylił rok albo miesiąc).
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski