recykling i recycling

Witam,
moje pytanie dotyczy wymowy słowa recykling, która, zdaje się, została już spolszczona, podobnie jak pisownia. Tymczasem w radiowej Trójce usłyszałam dzisiaj „ceny risajklingowe”. Czy dobrze mi się wydaje, że jest to wymowa niepoprawna?
Pozdrawiam,
Monika Marczyk
Pisownia angielskiego recycling, owszem, została spolszczona i nawet częściej używamy polskiego wariantu recykling. Wymowę jednak nasz Wielki słownik wyrazów obcych podaje tylko jedną – [risajkling]. Co prawda, słownik ten wydano trzy lata temu, od tej pory nie raz słyszałem wymowę [recykling], ale nie powiedziałbym, żeby ta pierwsza była już niepoprawna. Przeciwnie, wciąż uważam ją za wariant podstawowy.
Mirosław Bańko, PWN