15.02, czyli 15 lutego

Poszczególne części dat zapisanych cyframi arabskimi rozdzielamy kropkami, np. 15.02.2001 r. Co zrobić, jeśli data taka składa się tylko z oznaczenia dnia i miesiąca? Który zapis będzie poprawny: 15.02. czy 15.02?
Jak Pani słusznie zauważyła, kropka służy do rozdzielania dat, a kiedy się podaje sam dzień i miesiąc, to miesiąca nie ma już od czego oddzielać. Dlatego postać 15.02 wydaje się sensowniejsza.
Mirosław Bańko