50–100-osobowy

Szanowni Państwo!
Proszę o pomoc w zapisaniu następującego zdania: „Zajęcia odbywają się w grupach 50-100-osobowych”. Cy można to w ten sposób zapisać? Bo chodzi o to, że grupy mają od 50 do 100 osób, 50-100 to jest zakres. Ale czy można połączyć to kolejnym łącznikiem z cząstką słowną osobowych. Będę bardzo wdzięczna za wyjaśnienie.
Agnieszka K.
Zapis jest poprawny. Pierwsza kreska może być dywizem (50-100-osobowy) lub półpauzą (50–100-osobowy), druga tylko dywizem.
Mirosław Bańko, PWN