Koziegłowy

Jak należy odmieniać nazwę Koziegłowy (w Koziegłowach czy w Kozichgłowach)? Ponieważ jest to zrost, wydaje mi się, że poprawna jest forma w Koziegłowach. Z drugiej strony odmiana Białegostoku wskazuje na coś innego. A może Białystok to wyjątek?
Bardzo proszę o odpowiedź.
Białystok to rzeczywiście wyjątek, podobnie jak Krasnystaw. W obu tych zrostach odmieniamy oba człony. Natomiast Koziegłowy mają tylko drugi człon odmienny, tak więc jedziemy do Koziegłów i zatrzymujemy się w Koziegłowach.
Mirosław Bańko