znajdować czy znajdywać?

Jak się powinno mówić: znajdowanie czy znajdywanie???? Chodzi mi o sytuację, w której mówię: „Opcja znajdywanie nie działa” albo „Procedura znajdywania nie działa”. Może jednak znajdowania? Pytam, bo natknąłem się na poważne materiały różniące się w tej kwestii!!!
Według niektórych słowników obie formy są poprawne. Okazuje się jednak, że znajdywanie jest trzydziestokrotnie rzadsze od znajdowania.
Mirosław Bańko