mleć i mielić

Witam, mam pytanie, które dotyczy odmiany czasownika mielić. Jak odmienia się przez czasy ten wyraz? Czy istnieją formy tego wyrazu takie jak mleć, męleć?
Tradycyjnie: mleć, mielę, mielesz, mełł, mełła itd. Inna odmiana: mielić, mielę, mielisz, mielił, mieliła itd. uchodzi za dopuszczalną w języku potocznym. Forma męleć jest niepoprawna i chyba nieużywana.
Mirosław Bańko, PWN