pełny i pełen

Czy poprawnie jest pełny profesjonalizm, czy pełen profesjonalizm? Czy istnieje w ogóle przymiotnik pełny?
Istnieje oczywiście przymiotnik pełny, a jedną z jego form jest pełen. Formy tej używa się zasadniczo w pozycji orzecznika, np. „Zbiornik jest pełen”, a nie przydawki. Dlatego lepszy jest pełny profesjonalizm niż pełen profesjonalizm.
Mirosław Bańko, PWN