i nn.

Witam,
podczas mojej pracy korektorskiej spotkałam się z opisami bibliograficznymi (wewnątrz tekstu głównego), w których po podaniu strony pojawia się n., np.: Röbe 1994: 71 n. Domyślam się, że n. oznacza następne strony. Czy ten zapis jest poprawny?
Z pozdrowieniami
A.B.
Jeśli informacja bibliograficzna w systemie „autor-rok” dotyczy kilku kolejnych stronic powoływanego dokumentu, podaje się pierwszą i ostatnią stronicę (łącząc je dywizem, półpauzą lub kreską liczbową bez spacji) albo tylko pierwszą stronicę z uwagą: i nast. lub i nn. 'i następne'. Skrót: nn. to tzw. skrót podwojony dla oznaczenia liczby mnogiej.
Adam Wolański