Akcent wyrazowy

Dzień dobry, w jaki sposób należy akcentować wyrazy: dopamina, dopamin, percepcja i iluzja?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wszystkie przywołane w pytaniu wyrazy (i ich formy) mają akcent standardowy, padający na przedostatnią sylabę od końca. Dodatkowo w wyrazie dopamina, który liczy cztery sylaby, występuje dodatkowy akcent poboczny na pierwszej sylabie (por. [ˌdɔpaˈmina]).

Adam Wolański