Anek

Witam,
nurtuje mnie wzorzec odmiany dla nazwy własnej hurtowni zabawek: Anek. Jak powinna się ona odmieniać? Słyszałam różne wersje i wszystkie wydają mi się prawdopodobne („Wracam z Anka”, „Byliśmy w Anku”).
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam serdecznie, Ewa G.
Za mało wiemy o Anku, aby się wypowiadać definitywnie, ale jego forma wskazuje, że mógłby się odmieniać jak Antek. Najlepiej zapytać właścicieli hurtowni.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski