Anży Machaczkała

Dzień dobry,
od pewnego czasu głośno jest o rosyjskim klubie Anży Machaczkała, który poczynił kilka głośnych transferów. Jak brzmi poprawna odmiana słowa Anży? Z tego co obserwuję w internecie, nikt raczej tej nazwy nie odmienia, ale mam wątpliwości, czy to właściwe podejście.
Proszę o rozwiązanie moich wątpliwości.
Pozdrawiam.
Słowo Anży można by po polsku odmieniać bądź przymiotnikowo (jak imię Andy: DB. Andy'ego, C. Andy'emu, NMs. Andym), bądź rzeczownikowo (jak góry Andy: D. Andów, C. Andom, B. Andy, N. Andami, Ms. Andach). Jeśli w praktyce nie jest odmieniane, to dlatego, że jest u nas nowe, a wybór wzorca odmiany nie jest oczywisty.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski