Aston Martin

Witam,
mam pytanie dotyczące poprawnej odmiany znanej marki Aston Martin: Aston Martina czy Astona Martina?
Z góry dziękuję,
Paweł
Ta nazwa firmy motoryzacyjnej powstała z połączenia nazwiska Martin (jeden z założycieli) i nazwy geograficznej Aston Hill (miejsce wyścigów samochodowych). Jest to zestawienie elementów współrzędnych, lepiej więc odmieniać oba jego składniki.
Jan Grzenia