Azja Południowo-Wschodnia

Jak się pisze Azja Południowo(-)Wschodnia: czy z dywizem i małymi literami, czy może małymi literami bez dywizu? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Z dywizem i wszystko wielkimi literami, inaczej niż południowo-wschodnia Azja, gdzie tylko rzeczownik ma wielką literę. Uzasadnić to można tak, że Azja Południowo-Wschodnia to nazwa własna pewnego obszaru geograficzno-historyczno-kulturowo-politycznego (nb. tu mamy jeszcze jeden przykład na użycie dywizu), a południowo-wschodnia Azja to doraźne określenie tego samego obszaru, podobnie jak południowo-zachodnia część Azji.
Mirosław Bańko, PWN