Bożena czy Bożenna?

W teleturnieju Jeden z dziesięciu wzieła udział pani Bożenna. Dlaczego jej imię było napisane przez dwa n, a nie – tak jak w większości słowników – przez jedno? Czy taka pisownia też jest poprawna?
Z góry bardzo dziękuję.
Bożenna to wariant imienia Bożena utworzony prawdopodobnie przez analogię do imion Joanna, Zuzanna; możliwe również, że podowjenie głoski ma pełnić funkcję ekspresywną” (Jan Grzenia, Słownik imion, PWN, 2002).
Mirosław Bańko