Bundy

Jak brzmi w mianowniku l.mn. nazwisko Bundy (to z serialu „Świat według Bundych”) – Bundy, Bundy’owie czy Bundowie (przez analogię do polskiego nazwiska RudyRudowie)?
Jest to nazwisko obce, a więc analogia do polskich nazwisk może się sprawdzić tylko w pewnym zakresie. Forma odmiany nie budzi zastrzeżeń, problem w ortografii. Należy napisać Bundy’owie (podobnie jak Kennedy’owie).
Jan Grzenia