Canal Plus

Witam!
Od wielu lat na polskim rynku istnieje stacja telewizyjna Canal Plus. Problem pojawia się przy odmianie nazwy owej stacji przez przypadki. Jak należy poprawnie powiedzieć: „Widziałem w Canale Plus” czy „Widziałem w Canal Plusie”? A może „Widziałem w Canal Plus”? Przypuszczam, że odmienianie obu członów nazwy nie jest poprawne, tj. „Widziałem w Canale Plusie” odrzuciłbym.
Pozdrawiam serdecznie.
Żadna z podanych form nie jest błędna. Najlepiej jednak będzie powiedzieć „Widziałem to w Canale Plus”.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski