Centrum pomocy v. Centrum Pomocy

Szanowni Państwo!
Uprzejmie proszę o radę w sprawie pisowni nazwy działu pomocy w serwisie internetowym. W oryginalnej wersji serwisu nazwa jest napisana wielkimi literami Help Center. Czy w polskiej wersji serwisu wielka litera powinna być tylko na początku, czy w obu słowach? Innymi słowy, Centrum Pomocy czy Centrum pomocy?
Z poważaniem
Elżbieta
Jeśli przywołane w pytaniu określenie stanowi nagłówek podstrony serwisu internetowego, należy go traktować jak tytuł i wielką literą zapisywać tylko pierwszy wyraz. Jeżeli natomiast określenie to stanowi oficjalną nazwę części firmy, to wówczas stosujemy wielkie litery na początku wszystkich wyrazów stanowiących taka nazwę.
Adam Wolański