Ciasto kruchodrożdżowe

Szanowni Państwo,
czy ciasto łączące w sobie cechy ciasta kruchego i drożdżowego jest ciastem krucho-drożdżowym, czy raczej (jak podobno można się dowiedzieć z definicji kulebiaka w pewuenowskim WSWO) kruchodrożdżowym?
Z ciastem krucho-drożdżowym mielibyśmy do czynienia na przykład wtedy, gdyby babkę drożdżową ozdobić kruszonką z ciasta kruchego. Wtedy dałoby się wyodrębnić części: kruchą i drożdżową, co odzwierciedlałby zapis nazwy.
Jeśli jednak przygotowujemy jednolite ciasto w taki sposób, że łączymy elementy przepisu na ciasto drożdżowe i elementy przepisu na ciasto kruche (tj. mieszamy drożdże, żółtka, tłuszcz, cukier, mąkę i śmietanę), mamy do czynienia raczej z ciastem kruchodrożdżowym.
Warto tylko zwrócić uwagę na to, że nazwa ta sugeruje dominację cech ciasta drożdżowego nad cechami ciasta kruchego (zgodnie z ogólną zasadą, że główny element znaczeniowy w przymiotnikach złożonych tego rodzaju znajduje się w ich drugim członie, nadrzędnym (por. jasnozielony = zielony o jasnym odcieniu, słonogorzki = gorzki o słonym odcieniu). Czy to odpowiada istocie ciasta kruchodrożdżowego – czy może nazwa jest wadliwa (i ciasto powinno się nazywać drożdżowokruche) – może osądzić kucharz.
Agata Hącia