Co ja (się) z tobą mam!

Szanowny Profesorze,
piszę do Pana w sprawie pewnej niezgodności zdań z koleżanką. Która z form jest poprawna?
1. Co ja się z Tobą mam?
2. Co ja mam z Tobą?
Chodzi o kogoś, z kim mam na przykład jakiś problem. Z góry dziękuję za pomoc.
Z wyrazami szacunku
Patryk Kasprowicz
Szanowny Czytelniku,
oba zdania są mi znane ze słyszenia, oba są potoczne, obecność słowa się nie ma wpływu na ich znaczenie. Czasem tak się zdarza, że się nie zmienia nic lub prawie nic, por. pytać i pytać się.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski