Cudzysłowy drugiego stopnia

Dzień dobry!
Chciałabym zapytać o użycie cudzysłowu w następującej sytuacji: w książce przytoczony jest cytat, a wewnątrz cytatu znajduje się tytuł czasopisma. Jak go zapisać – w cudzysłowie niemieckim? Na przykład: „Zatrudniono mnie, żebym zagrał w tym filmie – powiedział Chris w wywiadzie dla magazynu »Rolling Stone«. Reżyserowi zależało na obsadzeniu mnie w tej roli”.
Pozdrawiam
Berenika
Cudzysłowami drugiego stopnia mogą być – zgodnie z polską tradycją typograficzną – zarówno cudzysłowy niemieckie (»Rolling Stone«), jak i francuskie («Rolling Stone»).
Adam Wolański