Czy mam przyjemność rozmawiać z…?

Witam.
Mam pytanie, czy zwrot „Czy mam przyjemność rozmawiać z…” jest zwrotem poprawnym stylistycznie.
Pozdrawiam.
Tak. Zwrot „Czy mam przyjemność rozmawiać z panią/panem…?” jest elegancką forną identyfikacji partnera rozmowy. W przytoczonej postaci stosowany jest najczęściej w rozmowie telefonicznej. W bezpośrednim kontakcie (twarzą w twarz) ma na ogół postać „Czy mam przyjemność z panią/panem…?”.
Małgorzata Marcjanik, prof., Uniwersytet Warszawski