Czy to, czy tamto?

Czy przecinek przed drugim czy w podanym zdaniu powinien być postawiony: „Określa, czy jako ogranicznik łańcuchów ma być stosowany znak pojedynczego cudzysłowu, czy podwójnego"?
Słowo czy jest tu użyte dwukrotnie jako partykuła pytajna – tak jak np. w zdaniu: „Czy dzisiaj jest środa, czy czwartek?”. Cała konstrukcja jest więc złożona z dwóch członów współrzędnych nie połączonych spójnikiem. Nie ma innego wyjścia niż rozdzielić je przecinkiem.
Mirosław Bańko