Czy z przecinkiem?

Czy poprawna jest konstrukcja poniższego zdania i czy przecinki są tu potrzebne?
Przy umowie okazano, celem uwierzytelnienia oświadczeń, umowę z dnia
Czy może okazano po przecinku?
W zacytowanym zdaniu przecinki są dobrze postawione. Wyrażenie celem uwierzytelnienia oświadczeń jest dopowiedzeniem (przekazuje dodatkową, uzupełniającą treść), a zatem powinno zostać wydzielone przecinkami (można je też wydzielić półpauzami, potocznie zwanymi myślnikami, lub wziąć w nawias). Po wyrażeniu przy umowie nie jest potrzebny przecinek, gdyż nie stawiamy go między niejednorodnymi częściami zdania, a z takimi mamy tu do czynienia (przy umowie – okolicznik, okazano – orzeczenie).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski