Dawny przysłówek wkrąg

W tekście piosenki Hanko z repertuaru m.in. Orkiestry Ulicznej z Chmielnej, w której mam zaszczyt i przyjemność grać i śpiewać, znajduję słowa: Apaszem Stasiek był, wkrąg znały go ulice. Moje pytanie dotyczy prawidłowej pisowni: wkrąg czy w krąg, w kontekście piosenki?
Łączę wyrazy uszanowania,
Adam Anusiewicz/Warszawa.
W tekście piosenki nie ma błędu – wkrąg to dawny przysłówek oznaczający tyle co wokół, dookoła.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski