Do czego odnosi się zaimek ich?

Czy można napisać takie zdanie: Jesteś skinheadem czy ich przywódcą? Chodzi mi o niezgodność liczby i zaimka. Występuje tu liczba pojedyncza (skinhead), a zaimek jest w liczbie mnogiej (ich). Jest to zrozumiałe, ale czy poprawne?
Jeśli pytamy o to, czy dana osoba jest przywódcą skinheadów, to zdanie jest błędne, bo – jak słusznie Pan zauważył – zaimek ich odnosi się do rzeczownika w liczbie mnogiej, a skinhead jest użyty w liczbie pojedynczej.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski