Do diabła z przecinkiem!

Szanowni Państwo,
czy w krótkich zdaniach zawierających przekleństwa – np. „Co to do diabła jest?” – owe przekleństwa powinny być oddzielane przecinkami jako wtrącenia?
Pozdrawiam
Zacytuję fragment z Kieszonkowego słowniczka interpunkcyjnego Jerzego Podrackiego i Aliny Gałązki, z hasła do/u diabła, do/u diaska:
Interpunkcja niejednolita. Wyrażenia te mogą być częścią zdania oddzieloną przecinkiem (przecinkami) lub występować jako samodzielne zdania zakończone wykrzyknikiem. Mogą tez nie być interpunkcyjnie wydzielane.
Do diabła! Daj mi wreszcie spokój! Dlaczego, u diabła, tego nie rozumiesz? (…) Co ty tu u diabła robisz? Kim ty u diabła właściwie jesteś?

Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski