Dopełniacz od: Katia, Wołodia, Nadia, Kostia

Jak będą brzmiały w dopełniaczu imiona rosyjskie typu: Katia, Wołodia, Nadia, Kostia? Proszę o uzasadnienie.
Rzeczowniki obce i pochodzenia obcego zakończone na -ia mają w dopełniaczu, celowniku i miejscowniku zakończenie -ii, np. apatii, partii, komedii, encyklopedii. Imiona odmieniamy podobnie jak wyrazy pospolite o tym samym zakończeniu, a w związku z tym: Katia, DCMs. Katii, Kostia, DCMs. Kostii, Nadia, DCMs. Nadii, Wołodia, DCMs. Wołodii.
Zob. np. Nowy słownik ortograficzny PWN pod. red. E. Polańskiego, reguły [21], [239] i [240]; Nowy słownik poprawnej polszczyzny pod red. A. Markowskiego, ss. 1645-51.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski