Dyrektor i Rada Pedagogiczna

Szanowni Państwo,
mam taką wątpliwość, czy w protokole z rady pedagogicznej należy słowo dyrektor i rada pedagogiczna zapisać z dużej litery?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Ania
Dobrze by było tak zrobić, nie tylko ze względów kurtuazyjnych, ale i dlatego, że mówimy o oficjalnych nazwach stanowisk i ciał kolegialnych w oficjalnym bądź co bądź dokumencie. W zasadzie jednak przepisy ortografii nie wymagają tu bezwzględnie wielkiej litery, por. par. [84] i [85] oraz [114] i [116] w WSO PWN.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski