Dzielić przed inicjałem czy po inicjale?

W którym miejscu należy podzielić i przenieść do następnego wiersza zapisy typu: John F. Kennedy, Igor P. Pawłow? Po pierwszym imieniu czy po inicjale?
W takich przypadkach podział występuje po inicjale, a więc np. John F. | Kennedy, Igor P. | Pawłow. Zasada ta dotyczy zarówno podziału nazwy autora na kartach tytułowych publikacji, jak i w tekście ciągłym.
Adam Wolański