Elementy w nawiasie

Mam pytanie odnośnie formy zwrotów w nawiasach w liście. Dla przykładu:

Nasza firma oferuje usługi z zakresu:
- IT (tworzenia sieci komputerowych, ochrony sieci)
- HR (pozyskiwania pracowników).

Pytanie brzmi, czy należy zamieścić tworzenia sieci komputerowych czy tworzenie sieci komputerowych?
Elementy w nawiasie mają tu charakter wyjaśnienia, więc powinny występować w mianowniku – mamy tu bowiem do czynienia z konstrukcjami: IT, czyli tworzenie sieci komputerowych, ochrona sieci, HR, czyli pozyskiwanie pracowników.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski