Ełk

Chciałabym się dowiedzieć, czy poprawnie mówi się z Ełku, czy z Ełka. Pochodzę z tego miasta i znana mi była tylko ta pierwsza forma, ale znam osoby, które upierają się przy tej drugiej. Dziekuję!
Sam nie pochodzę z Ełku, ale nie słyszałem innej formy niż ta wymieniona w słownikach: Ełku. Cieszę się, że Pani i inni ełczanie też tak mówią.
Mirosław Bańko, PWN