Frija w dopełniaczu

Dzień dobry!

Jaka jest prawidłowa forma imienia Frija w dopełniaczu – Frii czy Friji? Choć wydaje mi się, że zasady wskazują na to pierwsze, językowa intuicja podpowiada to drugie, a w znalezionych w internecie przykładach występowały obie formy.

Z góry dziękuję za odpowiedź!

W dopełniaczu, celowniku i miejscowniku liczby pojedynczej przywołana w pytaniu nazwa własna osobowa przyjmuje postać: Frii.

Adam Wolański