Gdy podchorąży jest kobietą…

Moje pytanie związane jest z żeńskim odpowiednikiem tytułu wojskowego podchorąży.
Czy dopuszczalna jest forma tytułu podchorążyni? Czy może należy zostawić ten tytuł niezmieniony i używać zwrotu pani podchorąży?

Z poważaniem
M.R.
Nie przyjęło się używać form żeńskich jako nazw stopni wojskowych, więc pozostaniemy przy podchorążym używanym jako rzeczownik dwurodzajowy (czyli w odniesieniu do kobiet – ze składnią żeńską): Nowa podchorąży wykonała polecenie.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski