Gdzie postawić przymiotnik?

Witam,
chciałbym dowiedzieć się, który zapis jest poprawny: Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich czy Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów?
Obie nazwy są zbudowane poprawnie. Umieszczenie przymiotnika po rzeczowniku nadaje mu charakter kategoryzujący, por. attaché kulturalny i kulturalny attaché. Ponieważ nazwa szkoły jest swego rodzaju terminem, pierwsza wersja nazwy wydaje mi się właściwsza. W drugiej jednak nie ma błędu językowego.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski