Georgie, Freddie, Reynie

Chciałam zapytać, jak poprawnie odmieniać zdrobnienia imion angielskich, takie jak Georgie, Freddie, Reynie. Czy traktujemy je jako imiona zakończone na nieme -e i piszemy: Georgie’em, Freddie’ego, Reynie’emu? Czy też powinno to być Georgiem, Freddiego, Reyniemu?
Dziękuję za odpowiedź.
Odmienianie takich imion jest konieczne; w pisowni rzeczywiście jest pewien problem, ale zgodnie ze słownikową wykładnią powinno być: DB. Georgiego, Freddiego, Reyniego, Ms. Georgiem, Freddiem, Reyniem.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski