Głos dla Życia

Szanowni Państwo!
Pracuję w Fundacji GŁOS DLA ŻYCIA. Jedną z form działalności fundacji jest wydawanie dwumiesięcznika GŁOS DLA ŻYCIA. I tu zaczynają się kłopoty! Jak pisać poszczególne wyrazy: Fundacja „Głos dla życia”, Głos dla Życia czy Głos Dla Życia? Fundacja czy fundacja? Dwumiesięcznik Głos dla Życia czy Głos Dla Życia?
Dziękuję i pozdrawiam!
Reguły ortografii nakazują pisać tak: Fundacja Głos dla Życia (ewentualnie Fundacja „Głos dla Życia”), dwumiesięcznik Głos dla Życia. W rozstrzyganiu podobnych problemów przydatny może się okazać nasz internetowy słownik ortograficzny, który polecam.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski