Hugh Lynn Cayce

Dzień dobry,
czy mogłabym prosić o poradę dotyczącą odmiany angielskiego Hugh Lynn Cayce (wym. Keisi)?
Dziękuję,
Lucy
Hugh Lynn Cayce (1907–1982) to syn amerykańskiego jasnowidza Edgara Caycego i kontynuator jego idei. Samo nazwisko najlepiej odmieniać następująco: DB. Caycego, C. Caycemu, NMs. Caycem.
Pierwsze z jego imion sprawia pewien problem, bo w mowie raczej nie będziemy go odmieniać, w piśmie zaś nie ma przeszkód, jednak z powodów praktycznych dobrze będzie odstąpić od odmiany.
W związku z tym proponuję przyjąć następujące formy fleksyjne: DB. Hugh Lynna Caycego, C. Hugh Lynnowi Caycemu, N. Hugh Lynnem Caycem, Ms. Hugh Lynnie Caycem.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski