Ich Troje

Dzień dobry.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu: czy nazwa zespołu Ich Troje jest odmienna? Przykład: piosenka w wykonaniu Ich Troje czy piosenka w wykonaniu Ich Trojga? (Niestety, nie mogę tu dodać rzeczownika zespół, choć wiem, że najbezpieczniej byłoby: piosenka w wykonaniu zespołu Ich Troje).
Z góry dziękuję.
Czarka
Nazwy zespołów muzycznych, jeśli to tylko możliwe, odmieniamy, np. Czerwone Gitary – Czerwonych Gitar, Metallica – Metallicę. W związku z tym powinno też być: Ich Troje, (do) Ich Trojga, (ku/o) Ich Trojgu, (z) Ich Trojgiem. Jeśli dodamy wyraz zespół (lub synonimiczny), nazwa nie będzie odmieniana.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski