Ich Troje

Witam bardzo serdecznie!
Mam pewien problem. Otóż nie wiem, czy nazwy własne są odmienne, np. nazwy zespołów (takie jak Ich Troje). Uważam, ze nazwy własne są odmienne, ale co do nazwy tego zespołu nie jestem pewna. Bardziej byłabym skłonna odnieniać np. członek zespołu Ich Troje. Czy moje rozumowanie jest słuszne? Z góry dziękuję za pomoc!
O Ich Troje już byliśmy pytani, odpowiedź można znaleźć w poradnianym archiwum.
Mirosław Bańko, PWN