Illa czy Iłła?

Dzień dobry,
jaka jest prawidłowa transkrypcja ukraińskiego imienia Ілла (nie jestem pewny, czy formularz Poradni pozwala na wpisywanie cyrylicy – chodzi mi o imię Illa/Iłła) oraz jego odmiana?
Pozdrawiam,
Jarek Hirny
Zasady transkrypcji dopuszczają obie formy: Illa oraz Iłła. Gdyby miał Pan problem z wyborem, doradzam wybór drugiej, bo ma cechy wschodniosłowiańskie (pierwsza wygląda na zanglicyzowaną), a w druku będzie o wiele bardziej czytelna.
Odmiana zaś przedstawia się tak: D. Iłły, CMs. Ille, B. Iłłę, N. Iłłą.
Jan Grzenia